Luxusní ubytování na Lipně

Novinky z Lipna

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
4 weeks ago
Sruby Lipno

Sleva 30% na červnové pobyty od neděle do čtvrtka.
🚴‍♀️🚴‍♂️ více info na sruby-lipno.cz #srubylipno
... See MoreSee Less

Sleva 30% na červnové pobyty od neděle do čtvrtka. 
🚴‍♀️🚴‍♂️ více info na sruby-lipno.cz #srubylipno
2 months ago
Sruby Lipno

Na Lipně nám to už hezky kvete. Přijeďte strávit první květnový víkend (29.4. - 2.5.) v kanadském srubu u Lipenské přehrady. Akční cena pobytu čtvrtek-neděle je 24 990 Kč včetně úklidu. #srubylipno ... See MoreSee Less

Na Lipně nám to už hezky kvete. Přijeďte strávit první květnový víkend (29.4. - 2.5.) v kanadském srubu u Lipenské přehrady. Akční cena pobytu čtvrtek-neděle je 24 990 Kč včetně úklidu. #srubylipno

Relaxujte ve srubu a načerpejte energii

Luxusní ubytování na Lipně

Nemačkejte se v přeplněném Lipně nad Vltavou a přijeďte do Frymburku. Luxusní ubytování na Lipně v kanadském srubu Vás ohromí. U nás zažijete neopakovatelnou atmosféru pobytu u Lipenské přehrady v jedinečně provedeném kanadském srubu s wellness zónou.

Velkoryse pojatý srub s kapacitou až 23 osob nikde v okolí Lipenské přehrady nenajdete. Podívejte se do fotogalerie a přesvědčte se o unikátnosti tohoto ubytování.

Uspokojíme potřeby rodin s dětmi, sportovců, turistů, houbařů i sběračů borůvek. Vhodné též pro pořádání firemních akcí a teambuildingů.

« 2 z 47 »

Luxusní ubytování na Lipně

Srub je umístěn v klidné části městyse Frymburk, v bezprostřední blízkosti lesa, díky čemuž si můžete vychutnat dlouhých procházek či sportování v přírodě. Přímo u srubu začíná v zimě běžkařská stopa. V letních měsících oceníte přímé napojení na lesní stezku s MTB traily či pod srubem na oblíbenou cyklostezku č. 33 vedoucí kolem celé Lipenské přehrady. 

Srub je kapacitně navržen i pro velké skupiny (vhodné pro teambuldingy) či setkání několika rodin. Toto luxusní ubytování na Lipně pojme při plné obsazenosti včetně přistýlek až 23 osob.

Děti zajisté ocení venkovní trampolínu a dětské hřiště umístěné hned vedle srubu, zatímco si rodiče mohou v klidu vychutnat kávu na prostorné kryté terase či posedět u venkovního ohniště.

Více informací o lokalitě naleznete na oficiálním webu městyse Frymburk zde.

Frymburk (německy Friedberg, dříve také Friedburg) je městys v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov, ležící na poloostrově na severním (levém) břehu vodní nádrže Lipno. Katastrální území obce má rozlohu 54,07 km². Žije zde přibližně 1 300[1] obyvatel. Frymburk náleží do správního obvodu obce s pověřeným obecním úřadem Horní Planá.