Informace o ubytování

Chcete si užít s přáteli či rodinou dovolenou na Lipně? Toužíte po relaxu nebo wellness pobytu v prostředí s vůní jehličnanů? Pak přijeďte do moderně pojatého kanadského srubu ve Frymburku!

Srub je vybaven ve vysokém standardu a nabízí 6 samostatných ložnic o celkové kapacitě 19 lůžek. Každá ložnice má vlastní koupelnu s toaletou a krásný výhled do okolí. Srub nabízí dvě plně vybavené kuchyně vhodné i pro hromadné vaření včetně rozsáhlého obývacího prostoru a dvou jídelen. U hlavního vstupu se nachází kolárna a lyžárna přístupná hned z parkingu. Ke srubu patří prostorná terasa s grilem a finská sauna s odpočívárnou. Srub se nachází ve velmi atraktivní lokalitě (kraj vesnice a hned u lesa), proto vás žádáme o respektování a dodržování nočního klidu (od 22:00 – 6:00).

Srub dispozičně uzpůsobený

  • Pro rodiny s dětmi. Ideální pro 3-4 rodiny, které chtějí čas trávit spolu (nikoliv se těsnat v samostatných apartmánech) při zachování plného soukromí v ložnicích se samostatnou koupelnou a sociálním zařízením.
  • Pro firmy – teambuilding
  • Pro sportovce v každém ročním období – hned u vstupu je k dispozici kolárna/lyžárna.

Půdorys přízemí

půdorys přízemí srubuV přízemí se nachází velkoryse pojatý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní (viz sekce vybavení), velikou jídelnou, stolním fotbálkem a přímým vstupem na slunečnou terasu s venkovním posezením a grilem. Vedle obývací části je luxusní wellness zóna s finskou saunou pro 4-6 osob a odpočívárnou s přímým vstupem na terasu, pokud byste si v zimě chtěli užít ochlazení ve sněhu. Dvě samostatné ložnice s vlastní koupelnou a celkovou kapacitou 6 lůžek. V celém prostoru přízemí je podlahové vytápění. U hlavního vstupu se nachází kolárna a lyžárna přístupná od zaparkovaného auta.

Půdorys patro

půdorys patra srubu

Patro nabízí celkem čtyři ložnice s vlastní koupelnou o celkové kapacitě 13 lůžek a obývací pokoj s rozkládací pohovkou a přístupem na druhou terasu. Terasa je vybavena houpačkou a polohovatelými křesly pro příjemné posezení při západu slunce. Plně vybavená kuchyň (viz sekce vybavení) včetně jídelny nabízí vše potřebné  pro vaření a pečení. Bonusem patra je doplňková místnost vyhrazena jako tichá pracovna či herna pro děti s možností přidání 2 přistýlek (rozkládací plnohodnotné lůžko).

Vybavení:

V ceně:
WiFi zdarma, 2x kompletně vybavená kuchyň (viz fotogalerie), 2x myčka, 2x lednice, 1x mrazák, 2x trouba, 2x mikrovlnka, 3x indukční varná deska, 2x topinkovač, 2x rychlovarná konvice, 2x pressovač, 2x toustovač, 1x tyčový mixér, 1x kuchyňská váha, 1x vysavač, 1x fén, 1x pračka, 1x žehlička, 6x sušák na prádlo, 1x mop, kuchyňské textilní utěrky, pytle na odpad (třídíme), tablety do myčky, toaletní papír, mýdlo, čisticí a úklidové prostředky, 1x dětská dřevěná postýlka, 2x dětská jídelní židlička, 1x dřevěná jídelní židlička, 1x stolní fotbálek, 1x gril, trampolína, deskové hry, 1x televize.

Za příplatek:
Lůžkoviny, osušky, ručníky